ملاحظات قانونی

 

مجموعه اقامت اکوادور به شما پیشنهاد می کند قبل از هرگونه اقدام در زمینه اخذ اقامت و سفر به کشور اکوادور به نکات ذیل توجه داشته باشید تا دچار مشکل قانونی نشوید:

* شهروندان ایرانی می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا در مدت 90 روز در کشور اکوادور اقامت داشته باشند که این یک فرآیند شخصی می باشد.

* برای شروع پروسه (ویزای پروفسیونال) که منجر به اخذ کارت ملی اکوادوری می شود الزامی برای ورود شما به این کشور نمی باشد.

* برای ویزاهای اقامتی و غیر اقامتی ورود شما به این کشور الزامی میباشد.

* از حمل پول نقد بیش از نیاز یک توریست جداً خودداری فرمایید، این اقدام موجب مشکلات قانونی در فرودگاههای بین مسیر و یا کیتو (اکوادور) خواهد شد.

* صدور ویزا در اکوادور توسط وزارت امور خارجه ی این کشور که تنها نهاد قانونی صدور ویزا می باشد، صادر می گردد. از هر گونه پیشنهادی برای ویزا در خارج از این چارچوب که به شما ارائه می کنند به شدت خودداری کنید.

* در خصوص ویزاهای اقامتی و غیر اقامتی که نیاز به سپرده گذاری دارند، باید در حساب بانکی فرد متقاضی واریز شود. از واریز مبلغ به حساب شرکت ها و افراد واسطه جداً خودداری نمایید.

** به این نکته توجه داشته باشید در مراحل ارائه تابعیت اکوادوری که حداقل به مدت 3 سال پس از اخذ اقامت دائم شما شروع می شود، تمام جزئیات اخذ اقامت مجدداً بررسی می شود و هر گونه مشکل قانونی و نقص مدارک باعث رد درخواست شما خواهد شد.


نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000