ملاحظات قانونی

 

مجموعه اقامت اکوادور به شما پیشنهاد می کند قبل از هرگونه اقدام در زمینه اخذ اقامت و سفر به کشور اکوادور به نکات ذیل توجه داشته باشید تا دچار مشکل قانونی نشوید:

* شهروندان ایرانی می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا در مدت 90 روز در کشور اکوادور اقامت داشته باشند که این یک فرآیند شخصی می باشد.

* برای شروع پروسه (ویزای پروفسیونال) که منجر به اخذ کارت ملی اکوادوری می شود الزامی برای ورود شما به این کشور نمی باشد.

* برای ویزاهای اقامتی و غیر اقامتی ورود شما به این کشور الزامی میباشد.

* از حمل پول نقد بیش از نیاز یک توریست جداً خودداری فرمایید، این اقدام موجب مشکلات قانونی در فرودگاههای بین مسیر و یا کیتو (اکوادور) خواهد شد.

* صدور ویزا در اکوادور توسط وزارت امور خارجه ی این کشور که تنها نهاد قانونی صدور ویزا می باشد، صادر می گردد. از هر گونه پیشنهادی برای ویزا در خارج از این چارچوب که به شما ارائه می کنند به شدت خودداری کنید.

* در خصوص ویزاهای اقامتی و غیر اقامتی که نیاز به سپرده گذاری دارند، باید در حساب بانکی فرد متقاضی واریز شود. از واریز مبلغ به حساب شرکت ها و افراد واسطه جداً خودداری نمایید.

** به این نکته توجه داشته باشید در مراحل ارائه تابعیت اکوادوری که حداقل به مدت 3 سال پس از اخذ اقامت دائم شما شروع می شود، تمام جزئیات اخذ اقامت مجدداً بررسی می شود و هر گونه مشکل قانونی و نقص مدارک باعث رد درخواست شما خواهد شد.


نظرات (5)

علیرضا
باسلام
لطفا توضیح بدید تا چه اندازه می توانیم پول نقد به همراه داشته باشیم؟
10th February 2017 5:39am
اقامت اکوادور
با سلام . توجه داشته باشید که همراه داشتن پول نقد به مقدار زیاد جدا از استرس برای خود شما موجب میشه که در فرودگاه سخت گیری کنند و بپرسن چرا انقدر زیاده و یا از کجا آوردین و ....
پیشنهاد میکنیم که برای هر نفر 5000 تا معقول هست و کاری هم ندارن . بعد ها هم میتونید از هرجا که بخواهید براتون پول حواله بشه که مجموعه ما در این امر شما را راهنمایی میکند. با تشکر
10th February 2017 5:09pm
شریفی
سلام وقت بخیر
بدون حضور در اکوادور چطوری اقامت گرفته میشه؟
9th February 2017 11:19pm
اقامت اکوادور
سلام دوست عزیز
برای انجام این پروسه نیاز به زمان می باشد که روش آن به ایمیل شما ارسال شد.
با تشکر
9th February 2017 11:26pm
بهادر
سلام. بله بدون حضور شما شدنی هست . من در اکوادور هستم اما بعد از اینکه به اینجا اومدم متوجه شدم که از داخل ایران هم میتونستم بگیرم . به اینصورت که وقتی کارت ویزا صادر میشه شما باید بیاین اکوادور برای گرفتن کارت ملی اینجا و بعد از ذریافت برای خروج قوانینی هست که نباید نادیده گرفته بشه تا بتونید پس از 3 سال پاسپورت بگیرید
10th February 2017 5:48am

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000